Tajemniczy Ogród
Prywatne przedszkole Tarnowo Podgórne

Zapraszamy Wszystkich rodziców do zapoznania się z ofertą naszego niepublicznego przedszkola „Tajemniczy Ogród”, w którym to staramy się nauczyć dzieci jak najwięcej. Po pierwsze stawiamy przede wszystkim na ekologię. Uczymy dzieci, że dbanie o środowisko naturalne jest niezwykle ważne i dlatego należy każdego dnia dbać o przyrodę. Ponadto organizujemy wiele, fantastycznych zajęć ruchowych, muzycznych, rytmicznych, kulinarnych. Dla zainteresowanych prowadzimy także zajęcia z języka angielskiego. Wychodzimy bowiem z założenia, że im wcześniej dziecko zacznie uczyć się języków obcych, tym później łatwiej będzie mu na przyszłość. Ponadto warto wspomnieć, że na co dzień pracujemy w obiekcie, w którym to spełniane są wszystkie wymogi sanitarne, dzięki czemu możecie bez żadnych oporów zostawić z nami Wasze dziecko. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi opiekunkami, które kochają dzieci, a dzieci kochają je. W naszym przedszkolu tworzymy także ciepłe ognisko domowe.

Przedszkole niepubliczne o profilu przyrodniczym "Tajemniczy Ogród"

ul. Krańcowa 109
62-081 Przeźmierowo

www: przedszkoletajemniczyogrod.pl
e-mail: biuro()przedszkoletajemniczyogrod.pl
Klub Odkrywca w Warszawie
Mały Odkrywca - Klub malucha w Warszawie

Klub Mały Odkrywca to idealne miejsce dla Twojego dziecka. W naszym żłobku pracują tylko wykwalifikowane opiekunki, które dbają nie tylko o bezpieczeństwo twojego dziecka, ale przede wszystkim o jego prawidłowy rozwój. Ponadto nasz żłobek dysponuje dużą powierzchnią, na której Wasze pociechy mogą się bawić. Warto również nadmienić, że posiadamy także bardzo obfity program edukacyjny, ponieważ wychodzimy z założenia, że najlepiej jest się uczyć poprzez zabawę. Dlaczego my? Dlatego, że oferujemy również bardzo konkurencyjne stawki, jeśli chodzi o pozostawienie u nas dziecka. Za cenę, którą proponujemy, Wasze dziecko będzie się nie tylko czuło jak u siebie w domu, ale będzie zadowolone z zabawy ze swoimi rówieśnikami. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą, a z pewnością Państwo nie pożałujecie tego.

Mały Odkrywca

ul. Langiewicza 23/2
02-071 Warszawa

www: www.klubodkrywca.pl
e-mail: maly_odkrywca()o2.pl
Klub Bambino
"Bambino" - Żłobki Warszawa

Jeśli jesteś zapracowanym rodzicem i nie masz z kim zostawić swojego dziecka, warto abyś zainteresował się naszym klubem malucha „Bambino”. Czym się charakteryzujemy? Przede wszystkim tym, że posiadamy przestronne pomieszczenia, w których organizowane są różnego rodzaju zabawy ruchowo- edukacyjne. Ponadto na naszym obiekcie dzieci dowoli mogą korzystać z placyku zabaw. Oczywiście w godzinach opieki, serwujemy naszym podopiecznym pyszny obiad oraz podwieczorki. W porach popołudniowych urządzamy im małą drzemkę, aby mogły wypocząć po „intensywnych” zajęciach. W żadnym, innym żłobku Wasze dziecko nie będzie się czuło tak wspaniale jak u nas. Dlatego zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy jednym z najlepszych żłobków w okolicy i jesteśmy z tego bardzo dumni.

Klub malucha "BAMBINO"

ul. Gołębiowskiego 4 lok.2
Warszawa- stary Żoliborz

www: www.klubbambino.pl
e-mail: klub.bambino()wp.pl